Quantcast

Kontakt » Međunarodni poslovi
Sanja Petro Gajic
Sanja PETRO GAJIĆ, dipl.inž.
Pomoćnik direktora za međunarodne komercijalne poslove
tel.: (021) 4898-116
fax: (021) 4898-131
e-mail: sanja.petro@ifvcns.ns.ac.rs
Ivan Dobrenov
 
Ivan DOBRENOV, dipl.inž.-master
Šef za komercijalne poslove u inostranstvu
tel.: (021) 4898 182
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6042
e-mail: ivan.dobrenov@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski, slovački
regioni: zemlje EU
Miodrag Zarupski
Miodrag ZARUPSKI, dipl.ecc.
tel.: (021) 4898 140
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 820 5730
e-mail: miodrag.zarupski@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: ruski
regioni: Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Rumunija
Ivan Jovanovic
Ivan JOVANOVIĆ
tel.: (021) 4898 141
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6025
e-mail: ivan.jovanovic@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: ruski
regioni: Rusija, Belorusija, Uzbekistan, Jermenija, Moldavija
Irina Kucevic
Irina LEBEDINEC KUČEVIĆ, dipl.ecc.-master
tel.: (021) 4898 180
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 820 5728
e-mail: irina.kucevic@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: ukrajinski, ruski, nemački, engleski
regioni: Ukrajina, Kazahstan
Aleksandar Vojisavljevic
Aleksandar VOJISAVLJEVIĆ
tel.: (021) 4898 135
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6041
e-mail: aleksandar.vojisavljevic@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski
regioni: Iran, zemlje EU
Mirjana Jovanov
Mirjana JOVANOV, dipl.ecc.
tel.: (021) 4898 112
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6148
e-mail: mirjana.jovanov@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski, ruski
regioni: Rusija, Belorusija, Uzbekistan, Jermenija, Moldavija
Marko Kotarlic
Marko KOTARLIĆ dipl.ecc.-master
tel.: (021) 4898 182
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6055
e-mail: marko.kotarlic@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski, italijanski
regioni: zemlje EU (Francuska, Slovenija, Grčka), Makedonija
Biljana Orescanin
Biljana OREŠČANIN
tel.: (021) 4898 140
fax: (021) 66 21 212
e-mail: biljana.orescanin@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski
Milica Dobric
Milica VUČIĆ
tel.: (021) 4898 135
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 870 6189
e-mail: milica.dobric@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski
regioni: zemlje EU
Momcila Kavaja
Momčilo KAVAJA
tel.: (021) 4898 180
fax: (021) 66 21 212
mob.: (064) 820 5794
e-mail: momcilo.kavaja@ifvcns.ns.ac.rs
strani jezici: engleski, ruski
regioni: Crna Gora, Albanija