Quantcast

Kontakt » Odsek za soju
Svetlana Balesevic Tubic
dr Svetlana Balešević - Tubić
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898-480
e-mail: svetlana.tubic@ifvcns.ns.ac.rs
Milos Vidic
dr Miloš VIDIĆ
Rukovodilac tima oplemenjivača
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka - Fitopatologija
tel.: (021) 4898 489
e-mail: milos.vidic@ifvcns.ns.ac.rs
Jegor Miladinovic
dr Jegor MILADINOVIĆ
Savetnik za genetiku i oplemenjivanje biljaka
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 484
e-mail: jegor.miladinovic@ifvcns.ns.ac.rs
dr Vojin ĐUKIĆ
Naučni saradnik
Agrotehnika
tel.: (021) 4898 485
e-mail: vojin.djukic@ifvcns.ns.ac.rs
Vuk Djordjevic
dr Vuk ĐORĐEVIĆ
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 488
e-mail: vuk.djordjevic@ifvcns.ns.ac.rs
Kristina Petrovic
dr Kristina PETROVIĆ
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 481
e-mail: kristina.petrovic@ifvcns.ns.ac.rs
Marina Tomičić
dr Marina ĆERAN
Istraživač saradnik
tel.: (021) 4898 481
e-mail: marina.ceran@ifvcns.ns.ac.rs
Zlatica Miladinov
Zlatica MILADINOV, dipl.inž.-master
Istraživač saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 483
e-mail: zlatica.miladinov@ifvcns.ns.ac.rs
Jelica Skrobonja
Jelica SKROBONJA, dipl.inž.
Istraživač pripravnik
e-mail: jelica.skrobonja@ifvcns.ns.ac.rs
Aleksandar Ilic
Aleksandar ILIĆ, dipl.inž.
Koordinator za proizvodnju semena
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 483
e-mail: sasa.ilic@ifvcns.ns.ac.rs
Lazar Cobanovic
Lazar ČOBANOVIĆ, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 483
e-mail: lazar.cobanovic@ifvcns.ns.ac.rs
Miladin Kostic
Miladin KOSTIĆ, dipl.inž.
Šef centra za doradu semena
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 483
e-mail: miladin.kostic@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Valan
Dragana VALAN, dipl.inž.
Stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 483
e-mail: dragana.valan@ifvcns.ns.ac.rs