Quantcast

Kontakt » Odeljenje za povrtarstvo
Janko Cervenski
dr Janko Červenski
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka

tel.: (021) 4898 350, 332

e-mail: janko.cervenski@ifvcns.ns.ac.rs
Mirjana Vasic
dr Mirjana Vasić
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 359
e-mail: mirjana.vasic@ifvcns.ns.ac.rs
Jelica Gvozdanovic Varga
dr Jelica Gvozdanović - Varga
Viši naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 353
e-mail: jelica.varga@ifvcns.ns.ac.rs
Sladjana Medic-Pap
dr Slađana Medić - Pap
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 352
e-mail: sladjana.medicpap@ifvcns.ns.ac.rs
Dario Danojevic
dr Dario Danojević
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 352
e-mail: dario.danojevic@ifvcns.ns.ac.rs
Aleksandra Savić
Aleksandra Savić, dipl.inž.
Istraživač saradnik
tel.: (021) 4898 358
e-mail: aleksandra.savic@ifvcns.ns.ac.rs
Adam Takac
Adam Takač, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka / Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 354
e-mail: adam.takac@ifvcns.ns.ac.rs
Dusanka Bugarski
mr Dušanka Bugarski
Viši stručni saradnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 351
e-mail: dusanka.bugarski@ifvcns.ns.ac.rs
Vukasin Popovic
Vukašin Popović, dipl.inž.
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 362
e-mail: vukasin.popovic@ifvcns.ns.ac.rs
Danica Mladenovic
Danica MLADENOVIĆ
tel.: (021) 4898 106
e-mail: danica.mladenovic@ifvcns.ns.ac.rs