Quantcast

Kontakt » Odeljenje za strna žita
Radivoje Jevtic
dr Radivoje JEVTIĆ
Rukovodilac Odeljenja
Naučni savetnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 200
tel.: (021) 4898 207
fax: (021) 4898 222
e-mail: radivoje.jevtic@ifvcns.ns.ac.rs
Srbislav Dencic
Prof. dr Srbislav DENČIĆ
Koordinator za nauku i mentorski rad
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 208
fax: (021) 4898 222
e-mail: srbislav.dencic@ifvcns.ns.ac.rs
Novica Mladenov
dr Novica MLADENOV
Rukovodilac tima oplemenjivača
Naučni savetnik
tel.: (021) 4898 216
e-mail: novica.mladenov@ifvcns.ns.ac.rs
Ankica Kondic Spika
dr Ankica KONDIĆ - ŠPIKA
Rukovodilac Laboratorije za biotehnologiju
Naučni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 224
e-mail: ankica.spika@ifvcns.ns.ac.rs
Milan Mirosavljevic
dr Milan MIROSAVLJEVIĆ
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 215
e-mail: milan.mirosavljevic@ifvcns.ns.ac.rs
Bojan Jockovic
dr Bojan JOCKOVIĆ
Naučni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 205
e-mail: bojan.jockovic@ifvcns.ns.ac.rs
Ljiljana Brbaklic
dr Ljiljana BRBAKLIĆ
Naučni saradnik
tel.: (021) 4898 220
e-mail: ljiljana.brbaklic@ifvcns.ns.ac.rs
Dragana Trkulja
dr Dragana TRKULJA
Naučni saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 223
e-mail: dragana.trkulja@ifvcns.ns.ac.rs
Sanja Mikic
dr Sanja MIKIĆ
Naučni saradnik
Biotehnologija
tel.: (021) 4898 233
e-mail: sanja.mikic@ifvcns.ns.ac.rs
Vladimir Acin
dr Vladimir AĆIN
Naučni saradnik
Agrotehnika
tel.: (021) 4898 204
e-mail: vladimir.acin@ifvcns.ns.ac.rs
Dragan Zivancev
dr Dragan ŽIVANČEV
Naučni saradnik
Farinologija
tel.: (021) 4898 230
e-mail: dragan.zivancev@ifvcns.ns.ac.rs
Vesna Župunski
dr Vesna ŽUPUNSKI
Naučni saradnik
Molekularna fitopatologija
tel.: (021) 4898 214
e-mail: vesna.zupunski@ifvcns.ns.ac.rs
Mirjana Lalosevic
dr Mirjana LALOŠEVIĆ
Istraživač saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 228
e-mail: mirjana.lalosevic@ifvcns.ns.ac.rs
Vojislava Momcilovic
Vojislava MOMČILOVIĆ, dipl.biol.
Stručni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 215
e-mail: vojislava.momcilovic@ifvcns.ns.ac.rs
Sonja Ilin
dr Sonja ILIN
Viši stručni saradnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 229
e-mail: sonja.ilin@ifvcns.ns.ac.rs
Branka Orbovic
mr Branka ORBOVIĆ
Viši stručni saradnik
Fitopatologija
tel.: (021) 4898 228
e-mail: branka.orbovic@ifvcns.ns.ac.rs
Nenad Kovacevic
Nenad KOVAČEVIĆ, dipl.inž.
Stručni savetnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 213, 4898 211
e-mail: nenad.kovacevic@ifvcns.ns.ac.rs
Zoran Jovicevic
Zoran JOVIĆEVIĆ, dipl.inž.
Stručni savetnik
Oplemenjivanje biljaka
tel.: (021) 4898 230
e-mail: zoran.jovicevic@ifvcns.ns.ac.rs
Branko Gajicic
Branko GAJIČIĆ, dipl.inž.
Stručni savetnik
Saradnik na semenarstvu
tel.: (021) 4898 210
e-mail: branko.gajicic@ifvcns.ns.ac.rs
Tanja Drazic
Tanja DRAŽIĆ, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Koordinator na poslovima proizvodnje semena
tel.: (021) 4898 234
e-mail: tanja.drazic@ifvcns.ns.ac.rs
Slavisa Statkic
Slaviša ŠTATKIĆ, dipl.inž.
Viši stručni saradnik
Koordinator na poslovima dorade semena
tel.: (021) 4898 226
e-mail: slavisa.statkic@ifvcns.ns.ac.rs